Daima Teknoloji 1988'den Beri Sizlerle....

BAYİMİZ OLMAK İSTER MİSİNİZ ?
ARIZA SORGULA

MENÜ

HAKKIMIZDA

1988 Yılında Aktürk Ticaret Olarak Elektronik, Saat, Kozmetik Ürünlerinde Perakende Satışı İle Ticaret Hayatına Başlamıştır. 1993 Yılında Aktürk Elektronik Ünvanıyla Elektronik Sektöründe Toptan Satışa Yönelik Gaziantep İlinde Faaliyet Göstermeye Başlamıştır. 2002 Yılından İtibaren İletişim Sektöründe Ulusal Bir Çok Marka Cep Telefonu İthalatı ve Satış Sonrası Hizmetlerine Başlamış Olmakla 2007 Yılından Sektörde Kaliteyi ve Güvenirliği Ön Planda Çıkarmayı Hedefleyerek Concord Markası İle Teknoloji Alanında Yeni Bir Yol Ayırımına Girmiştir.

2007 Yılından Bu Güne Türkiye' de Teknoloji Alanında Kalitesini Tescillemiş Concord Markası İle Cep Telefonu ve Cep Telefonu AksesuarlarıTablet Bilgisayar, USB Flash Bellek, Hafıza Kartı ve Bir Çok Teknoloji Ürünlerini En Uygun Fiyatlar İle Sürekli Değişen Teknoloji' ye Uyum Gösterilerek En Son Geliştirilen Özellikler, Satış Sonrası Hizmet ve Yılların Deneyimi İle Kazanılmış Olan Profesyonel Servis İmkânı İle Yurtiçi Piyasasına Sunmaktadır. Yılların Bilgi Birikimi İle Kazandığı Tecrübe ve Konusunda Uzmanlaşmış Ekibi İle Müşterilerinin İstek ve Beklentilerine Uygun Hizmetler Sunarak Müşterilerinin Memnuniyetini Arttırmayı Hedeflemektedir.Concord Kuruluşundan İtibaren Ses, Görüntü ve İletişim Sektöründe Göstermiş Olduğu Üstün Performans Neticesinde Ülkemizin Sayılı Markaları Arasında Yer Almaktadır.

Aktürk Group Bünyesinde Bulunan Aktürk Bilişim Teknolojileri A.Ş. Teknoloji Şirketi Olarak Yurt Genelindeki Satış Temsilcilerini Her Geçen Gün Genişleterek, Ana Hedefi Müşteri Memnuniyeti Olan, Çalışma ve Kalite Prensiplerinden Asla Taviz Vermeyen Kurumsal Bir Yapıya Sahip Olmakla Sizlere Genç ve Uzman Bir Ekibin Dinamizmi Sayesinde En Son Teknoloji İle Üretilen Concord Ürünlerin Kalitesini Tanıtmaktan Gurur Duymaktadır. 

Aktürk Group Ayrıca Üretim, İthalat ve İhracat Faaliyetleri Göstermektedir. Sağlık, Gıda ve Teknoloji Alanında Sizlere Mahbuba Tea, Mahbuba Coffee, Mahbuba Rice, Flyfix Bebek Bezleri, Flyfix Islak Mendil ve Concord Teknoloji Ürünlerini Güvenle Alabileceğiniz Bu Markaları Sunmaktadır.

Misyon

Son Teknoloji Ürünlerini, Kaliteli Hizmet Anlayışıyla ve İnsanlara Mutluluğu Sunmaktır.

Vizyon

Dürüst Hizmet, Kaliteli Ürün,Teknoloji' yi Yakından Takip Etmek Yaklaşımı Ile Çalışanlarımızın ve Müşterilerimizin Memnuniyetini Hedefleriz. AR-GE Çalışmalarını Destekleyerek Sosyal Sorumluluğumuzu da Yerine Getirmekteyiz.