1988'den Günümüze Daima Teknoloji....

BAYİMİZ OLMAK İSTER MİSİNİZ ?
ARIZA SORGULA

MENÜ

HAKKIMIZDA

1988 Yılında kurmuş olduğumuz Aktürk Group şirketimiz günden güne sürekli gelişim göstererek kendini güçlendirmeyi başarmış ve bu serüveni de en ileri seviyelere kadar taşımıştır. Sunmuş olduğumuz stratejiler ve ayrıcalıklı olan müşteri portföyleri ile birlikte değerini her zaman ikiye katlayarak marka değerini de zirveye taşımayı başarmıştır.

Her zaman global çözümler üreterek güven ilkesi ile birlikte süreç boyu istikrar sağlayıp sayısız müşteriye en iyi ve en doğru marka sahipliği yapmaktayız. Kurulduğumuz ilk günden bu güne kadar gerek profesyonellik gerek ise empati odaklı olan düşünce yapımız ile istikrarlı bir büyüme sergilemekte olup bu alanda saygın bir konuma ulaşmaya hak kazanmış bulunmaktayız. Markamız bilişim alanında her zaman en kaliteli olan ürünleri, tüketicilere uygun fiyat ile sunma hedefi doğrultusunda kurulmuş olup yıllar geçse bile aynı titizliği ve heyecanı korumaya devam etmektedir. Gerçekleştireceğiniz her alışverişte ise hiçbir koşulda mağdur olmamanız için müşteri temsilcilerimiz ile birlikte keyifli alışveriş deneyimi yaşamanızı mümkün hale getiriyoruz.

Hedefimiz her zaman en yüksek müşteri memnuniyetini sağlayarak, mutlu tüketici konumuna erişmenize destek olmaktır. Bu alanda ise projelerini hayata geçirmeye devam eden markamız, standart üstü olan kaliteye öncülük ederek, başarısına her zaman daha çok başarı katarak, süreç boyu sorun çözme odaklı bir prensip ile sizlerin her zaman memnuniyetinizi sağlamaya devam edecektir.


 

Misyon

Kalite anlayışını sürekli geliştirerek, kaliteli ürün ve kaliteli hizmet anlayışı ile süreklilik kazandırmak.

İnsana ve çevreye duyarlı öncü bir firma olmak. 

Kalite Politikamız

Firmamız, bütün süreçler boyunca müşterilerin ihtiyacı olan ve beklentilerinin tam olarak karşılanması amacı ile hizmet veren bir firma olmayı, teknolojiyi yakından takip etmeyi, bütün çalışanlara kalite bilincini tesis etmeyi hedeflemektedir. Bunlara ek olarak da müşteriler ile güvene dayalı olan bir işbirliği içinde olmayı sağlamak adına çalışmaktadır.

Ülkemizi dünyaya daha iyi bir şekilde duyurmak amacı ile hizmet sağlarken bu alanda da gerekli donanımlara sahip olmayı da hedeflemektedir. Müşterilerin problemleri karşısında her zaman en doğru çözümleri üreterek en kaliteli hizmet vermek adına gelişmektedir.  İçinde bulunmuş olduğumuz topluma ve çevreye her zaman saygılı ve örnek bir kuruluş olmayı, iş hacmi açısından da sürekli olarak gelişerek ülke ekonomisinde her zaman katkıda bulunmayı sağlamaktadır.